Denon Envaya DSB-150BT Bluetooth Taşınabilir Hoparlör | Portatif Sistemler | Mini Sistemler / Kablosuz Ürünler | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    2.052,60 TL 220,00 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    1.642,05 TL 20%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    1.559,95 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

Denon Envaya DSB-150BT Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

Üst Sınıf Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Daha küçük odalar dikkate alınarak oluşturulan Envaya Mini banyo veya ev ofisinizi sesle doldururken, bahçeye, parka veya istediğiniz başka herhangi bir yere kolayca taşımak için yeterince küçüktür. Envaya Mini IP67 su ve toz geçirmezdir, bu da havuzda ya da banyoda kaza ile düşürseniz bile tek bir ses kaçırmadan çalışmaya devam edebilecek kadar sağlam anlamına gelir. Denon'un önde gelen ses mühendisleri tarafından ayarlanan her hoparlör gibi benzersiz bir müzik performansı elde etmek için titizlikle hazırlanmıştır. En yeni aptXtm Bluetooth ile donatılmış ve en sevdiğiniz tüm şarkıları CD'ye benzer ses kalitesinde aktarmanızı sağlar. Daha da iyisi, hoparlörlerin hali hazırda etkileyici olan ses alanını daha da güçlendirmek için, iki Envaya ürününü birbirine kolayca bağlayabilir ve stereo çift olarak daha geniş alanlar doldurmak için aynı anda müzik çalabilmenizi sağlar. Basit bağlantı ve Siri etkinleştirme ile akıllı telefonunuzdan ücretsiz kontrol sağlar.

Su geçirmez ve dayanıklı

Denon Envaya su ve toz geçirmezdir. Resmi derecelendirmeye göre IP67dir, bu da Envaya Pocket'ın hasar görmeden 30 dakika boyunca 1m suda durabildiği anlamına geliyor. Bunu başarmak için tüm konnektörler bir başlık ile kapatılır, boşluklar contalarla kapatılır ve şasi su geçirmezdir; bu da belirli bir süre boyunca cihaza hiç su girmemesi anlamına gelir.

Bluetooth AptX

Envaya, aktarım cihazı tarafından desteklendiğinde, gecikme ve 'lipsync' sorunlarını en aza indirgeyerek, Bluetooth üzerinden CD benzeri ses aktarımı sağlayan yüksek kaliteli Bluetooth® aptX® Low Latency standardını sunar.

Bluetooth Eşleştirme

Kutudan çıkarıp ilk kez açtığınızda, cihaz doğrudan eşleştirme moduna girer. Akıllı cihazınızdaki Bluetooth kurulumunu açmanız ve Envaya eşleştirmesini onaylamanız yeterlidir. Daha sonraki bir aşamada, başka bir cihazı eşleştirmek isterseniz, cihazın üzerindeki Bluetooth butonuna yalnızca bir saniye basın, çalmaya hazırsınız demektir. butona 5 saniye basılı tutmak stereo eşleştirme modunu etkinleştirir.

Envaya Link

Daha fazla güç mü arıyorsunuz, yoksa gerçek bir stereo kurulumumu mu istiyorsunuz? Sorun değil. Envaya'ların ikisini bir stereo set olarak birlikte çalmak için eşleştirin. Bir hoparlör sol kanalı, diğeri ise sağ kanalı devralacak.

Telefon Görüşmeleri Yapmak ve 'Siri' ile Konuşma

Dahili mikrofon, eller serbest aramayı kolay bir görev haline getirir. Bluetooth ile akıllı telefonunuza bağlandıktan sonra bunun için hazırsınız. Buna ek olarak, kişisel asistan "Siri" ile bir iPhone'da konuşabilirsiniz. Envaya'daki telefon butonunu basılı tutmanız yeterlidir ve Siri etkinleşecektir.

Özellikler

Sürücüler 2x 40mm Full Range Driver
  1x 40x83mm Passive Radiator
Amplifikatörler High efficiency digital amplifier (2x 8.5W)
Pil göstergesi Var
Pil Kullanımı 11 Saat
Şarj Süresi 3 Saat
Analog Giriş 3.5mm mini jak
Maksimum Boyutlar (W x D x H) mm 187 x 63 x 65
Ağırlık (kg) 0.541

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor