Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    7.396 TL 855 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    7.026 TLToplam Kazanç :
Stokta Yok Gelince Haber Ver

iFi Audio Micro iDSD Black Label Edition

Standart Micro iDSD'ye göre yeni özellikleri :

• Yenilenmiş DAC digital sinyal yolu ve digital güç ünitesi
• AMR Global Master Timing® femto-precision clock sistemi ile çok düşük phase-noise/jitter
• Analog sinyal ve güç bölümleri yenilendi
• 3D+ performansı iyileştirildi / XBass+ performansı iyileştirildi.
• Çıkış katında yapılan iyileştirmeler ile daha az distorsiyon.

Kısaca daha pürüzsüz ve net bir ses, daha gövdeli orta sesler, daha derin ve temiz baslar.
Black Label Edition her yönüyle micro iDSD'in turbo şarjlı versiyonudur.

 

iFi bilgisayar ses teknolojisinde öncü olmasıyla rakiplerini kıskandıran bir ün kazanmıştır.  Mikro iDSD bunu bir adım daha öteye götürüyor, aslına bakılırsa “8 adım” öteye.  Merkezinde yer alan Çift Çekirdekli “Burr-Brown native DSD/PCM” çipseti ile micro iDSD “True Native PCM768” Sekiz Hızlı DSD512 ve 2x DXD çalma kapasitesine sahip.

Mikro iDSD Ekonomik, Normal ve Turbo olmak üzere 3 farklı güç moduna sahip.  4000mW, 1000mW ve 250mW seçenekleri ile geniş kulaklık ve amfi yelpazesinin tamamını çalıştırma özelliği taşıyor.  iEMatch sayesinde her çeşit kulaklığa uyum sağlayabilen micro iDSD kulaklık amfisi sınıfını yeniden tanımlıyor.

Analog ses kontrolüyle kullanılan mikro iDSD’nin minik boyutu, her cihazı çalıştırabilme özelliğini şaşırtıcı kılıyor.

SmartPower® mikro iDSD’nin üstünde bulunan Akıllı Telefon şarj etme özelliğidir. 4800mAH bataryası bir iPhone’u 2 defa tam şarj edecek güce sahiptir. Apple ve Android’le uyumlu, hem telefonlar hem de tabletler için uygun olan bu özellik iFi’nin müşteri ihtiyaçlarına duyarlılığına bir örnek daha oluşturuyor. Bu sayede şarjınızın bitmesinden endişe etmeden her yerde yüksek ses kalitesinin tadını çıkaranilirsiniz.
iFi’nin teknolojileri olan iCAN ve iTube şimdiden geniş tanınırlık kazandı.  O kadar ki, temel özellikleri olan 3D Holographic ve XBass kendi adlarıyla ünlendi ve başkaları tarafından taklit edildi.  Mikro iDSD’de iFi ürünlerinde bir ilk olarak Kulaklıklar ve Hoparlörler için XBass ve 3D Holographic özellikleri bulunuyor.  Bu özellikler örijinal müzik formatını korumak adına hala dijital değil analog olarak işlev görüyor.
 
Ve daha neler neler…inanılmaz Crowd-Design programıyla siz müşterilerimizi iDSD’nin tasarımında merkeze koyduğumuz için mutluluk duyuyoruz.  Mikro iDSD ağzına kadar özelliklerle dolu- Direct/Pre-Amp (ön amfi), 3.5 mm giriş, SPDIF Giriş/Çıkış ve daha bir çokları.
İnanmak için görülmesi gerekiyor.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor