Kef LS50 Meta Hoparlör | Raf Tipi | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    12.414,64 TL 1.670,88 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    11.793,91 TLToplam Kazanç :
Çift
Sepete Ekle

KEF LS50 Meta Hoparlör

KEF LS50 Meta, çığır açan akustik teknolojisi üzerine inşa edilmiş yüksek hassasiyetli, ilgi çekici bir hoparlördür. Metamalzeme Soğurma Teknolojisine sahip 12. Nesil Uni-Q sürücü dizisi etrafında tasarlanan sağlam ve kompakt hoparlör, odanın her yerinde ayrıntılı ses sağlar.

Dünya’nın İlk Metamalzeme Kullanan Hoparlörü!

İnanılmaz derecede etkileyici ses, kendinizi en sevdiğiniz müzikte kaybettiğiniz anlamına gelir. Enstrümantasyon katmanına katman olarak her nüansın tadını çıkarmak, odanın herhangi bir yerinde olağanüstü akustik doğrulukla sağlanır.

MAT ile devrim niteliğinde ses emilimi

Acoustic Metamaterials Group ile ortaklaşa geliştirilen Metamaterial Absorption Technology (MAT), hoparlör tasarımında bir dönüm noktasıdır ve KEF’in gelişmiş bir dinleme deneyimi için yeni teknolojiler geliştirmeye olan bağlılığını gösterir. Metamalzemeler, yeni istenen özellikleri sergilemeleri için mevcut malzemeleri kullanmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

MAT, kanalların her birinin belirli bir frekansı verimli bir şekilde emdiği karmaşık bir labirent benzeri yapıdır. Bu kanallar, tweeter'ın arkasından gelen istenmeyen sesin% 99'unu emerek ortaya çıkan bozulmayı ortadan kaldıran ve daha saf, daha doğal bir akustik performans üreten akustik bir kara delik görevi görür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Nesil Uni-Q

Tweeter, MAT sürücü dizisine sahip 12. nesil Uni-Q' nun kalbinde yer alır. Uni-Q nokta kaynağı yapılandırması, odanın neresinde olursanız olun "tatlı noktayı" deneyimleyebilmeniz için eşit olarak dağılmış daha ayrıntılı, hassas ve entegre bir 3D ses görüntüsü sunar.

Simülasyon, analiz araçları ve onlarca yıllık birikmiş bilgileri kullanarak, KEF mühendisleri, orta aralıkta HF distorsiyonunu azaltmak için şekillendirilmiş yeni bir tasarım ve motor sistemi ile bu imza sürücü dizisinin yeni bir versiyonunu geliştirdiler. Sonuç, daha düşük renklenme, daha az bozulma ve daha şeffaf bir sestir. LS50 Meta, odayı dolduran seste derin, artiküler bas sağlamak için bu boyutta bir kitaplık hoparlörünün beklentilerini aşıyor.

Her ayrıntıya dikkat

LS50 Meta, Uni-Q sürücüsü etrafında modellenen düşük kırınımlı kavisli bir bölme hassasiyeti kullanarak özgün LS50'den kendine özgü estetiğini alır. Eğimli ön kısım, arka panel tarafından zarif bir şekilde yansıtılırken, hoparlör terminalleri görsel olarak gömülü ve yumuşatılmış. Alt tarafta, her bir köşede, hoparlörün KEF S2 zemin sehpasının üstüne kilitlenmesini sağlayan dişli bir ek bulunur.

LS50 Meta hoparlörler, hayatınıza yeni eğlence manzaraları getirmeyi garanti eden kompakt, şık bir tasarımdan sürükleyici ve gerçekçi bir ses sağlamak için yenilikçi, çığır açan teknolojiyi kullanır.

Teknik Özellikler

 

Tasarım

2 yönlü bas refleks

Sürücü dizisi

Uni-Q sürücü birimleri

MF / LF

5,25 "alüminyum koni

HF

1 "delikli alüminyum kubbe

HF

Metamalzeme Soğurma teknolojisi

Geçiş frekansı

2.1kHz

Frekans aralığı (-6dB)

47Hz - 45kHz

Tipik bas tepkisi (-6dB)

26 Hz

Frekans yanıtı (± 3dB)

79Hz - 28kHz

THD (90dB, 1m)

<% 0.4, 175Hz - 20kHz

THD (90dB, 1m)

<% 0.1 300Hz - 10kHz

Maksimum çıkış

106dB

Amp gücü (önerilen)

40-100W

Nominal empedans

8Ω (min. 3,5Ω)

Hassasiyet (2.83V / 1m)

85dB

Boyut (HxWxD)

302 x 200 x 280,5 mm

Ağırlık

7,8 kg (17,2 lbs)

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor