Naim Audio Mu-So 2nd Generation | Kablosuz / Wireless Sistemler | Mini Sistemler / Kablosuz Ürünler | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    13.844,98 TL 1.950,00 EUR
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    13.152,73 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

Naim Audio Mu-So 2nd Generation

Mu-so standart siyah renk hoparlör kapağı ile gelmektedir.

Mu-so 2. Nesil, İngiliz Naim Audio tarafından optimum performans, işlevsellik ve kullanılabilirlik için yeniden tasarlanan, ödüllü Mu-so kablosuz sisteminin yeni ve geliştirilmiş versiyonudur.

Naim'in Salisbury'deki mühendisleri tarafından geliştirlmiş olan bu müzik sistemi, olağanüstü ses sağlamak için Naim Audio'nun 45 yıllık Hi-Fi deneyimini son teknoloji ve birinci sınıf tasarım kalitesiyle birleştirmiştir.

Üstün ses kalitesi

Ye ni Mu-So toplamda 450 watt güç, gelişmiş hoparlör sürücüleri, daha yüksek ve daha doğru tonalite için ve bas performansını daha da artıran yeniden tasarlanmış bir kabin tasarımı ile bir araya geliyor.

Sınıfında lider özellikler

Mu-so 2. Nesil'i, Ethernet veya Wi-Fi ile ev ağınıza bağlayın. UPnPTM ile yüksek çözünürlükte müzik akışı yapın veya Airplay 2 (Apple Music dahil), Spotify Connect, TIDAL ve internet radyosu üzerinden milyonlarca şarkıya göz atın. Akıllı cihazları Bluetooth ile bağlayın veya USB girişini kullanarak USB sürücülerden müzik çalın. TV'nizin ses kalitesini de arttırabilirsiniz. Sadece TV’nizi HDMI ARC portu üzerinden bağlayın. Mu-so 2. Nesil TV ile otomatik olarak açılacak ve en sevdiğiniz filmlerin ve şovların sesini zekice, net ve net bir sesle zenginleştirecektir.

Çoklu Bölge Desteği

Mu-so 2. Nesil, kendi başına ya da Multiroom müzik kurulumunun bir parçası olarak mükemmel bir performans sergiler. Diğer Mu-so sistemleriyle ( 1. nesil Mu-so ve Mu-so Qb, diğer Naim ağ ürünleri veya herhangi bir Apple Airplay 2 uyumlu kablosuz hoparlör dahil ) birleştirin. Aynı şarkıyı evde mükemmel bir senkronizasyonla dinleyin veya farklı odalarda farklı müzikler seçin.

Basit Kullanım

İOS ve Android cihazlar için Naim uygulaması ile tüm kontrol parmaklarınızın ucunda. Albümlere, sanatçılara ve daha fazlasına göre arama yapabilir istediğiniz tür müziği kolayca çalabilirsiniz.. Ses seviyesini, ışık ayarlarını, oda modlarını kontrol eder, çalma listeleri oluştur ve çoklu oda sistemini kontrol edebiirsiniz. Mu-so 2. Nesil ayrıca bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir.

Şık Tasarım

Mu-so 2. Nesil, selefinin ikonik tasarımını geliştiriyor ve yaklaştığınız anda aydınlanan aydınlatmalı bir kadran ile çevrelenen çekici bir dokunmatik kontrol paneli ekliyor. Bu dokunsal ve sezgisel arayüzden önemli oynatma kontrollerine, favori çalma listelerine ve radyo istasyonlarına, Spotify Özgeçmiş, çok odalı işlevsellik ve daha fazlasına kolayca erişin. Sistem, siyah renkte sunulan stilize bir hoparlör ızgarasının ön cephesiyle perdahlı gri bir alüminyum kasaya sahip ve ayrıca Terracotta, Olive ve Peacock renk seçenekleriylede de satılıyor.

Mu-so gelişmiş özellikleri ve kablosuz olarak müzik aktarabilmesi ile birlikte birçok kullanım kolaylığını içinde barındırıyor.

- AirPlay2 desteği sayesinde iPhone, iPad, iPod, Mac ürünlerinden kablosuz olarak bütün müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

- Bluetooth (aptX) desteği sayesinde bütün telefon ve tablet pc'lerden yüksek kaliteli olarak müzik dinleyebilirsiniz.

- Internet radyo desteği sayesinde dünyanın her tarafındaki 40.000'den fazla radyo istasyonuarasından istediğinizi dinleyebilirsiniz.

- Spotify Naim ile buluştu. 30 milyonu aşkın müzik parçası arasından istediğinizi dinleyebilirsiniz. Mu-so, Naim'e özel desteği sayesinde, direkt olarak Spotify merkezi ile çalışıyor. Sizin dinlemek istediğiniz müziği seçmeniz yeterli.  

- UPnP özelliği sayesinde, 24 bit * 192 kHz dahil (stüdyo müzik kayıt çözünürlüğü) bütün müzikleri örneğin FLAC, Apple Lossless, Aiff, Wav, her ses formatında kablosuz olarak dinleyebilirsiniz.

- Multiroom özelliği sayesinde, birden fazla mu-so ve diğer Naim stream ürünleri ile evinizde çok odalı ve çok bölgeli müzik sistemi oluşturabilirsiniz.

- Ayrıca Deezer, Soundcloud, Qobuz, Google Play, Tidal gibi bütün müzik servislerini Mu-so ile dinleyebilirsiniz.

- Video'larının, filmlerinin sesleri ve müziklerini Mu-so ile dinleyebilirsiniz.

Naim'in özel iOS ve Android uygulamaları veya yüksek çözünürlüklü OLED dokunmatik ekranı ile bütün özellikleri kontrol edilebiliyor ve bütün seçimleri yapılabiliyor. En sevdiğiniz müziklere veya favori radyo istasyonlarınıza bir dokunuşla ulaşabilirsiniz. Uzaktan kumandası da mevcut.

Teknik detaylar:

Stereo olarak 2 adet, 3 yollu ve 3 üniteli (bas, orta ses ve tiz ünitelerinde oluşan), toplam 6 adet hoparlör ünitesi bulunur.

Toplam 450 watt gücünde amplifikatörü vardır. Her hoparlör ünitesi 75 watt gücündeki toplam 6 adet bağımsız ampli ile çalıştırır.

Analog ve optik digital ses girişleri vardır. Diğer kaynak cihazlarınıı bağlayabilirsiniz, örneğin pikap, cd player, TV, Digiturk, D-smart, uydu receiver, Apple TV, Playstation, Nintendo Wii, media player, vs. 

USB girişi vardır, usb flash drive veya hard - disklerden direkt müzik dinleyebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor