0
Sepet Tutarı: 0,00 TL
Sepetinizdeki ürünleri görebilmek için lütfen giriş yapınız.
KATEGORİLER
AVANTAJLI PAKETLER
AÇIK KUTULU ÜRÜNLER
SEZON SONU TEMİZLİĞİ
KAMPANYALAR
 

iFi SPDIF iPurifier

SPDIF iPurifier
Liste Fiyatı (KDV DAHİL) : 1.037,07 TL | 219,00 $
Havale ile (KDV DAHİL) : 985 TL ( toplam kazancınız 52 TL )
Adet
Resim
Resim
Paylaş :
Ürün Hakkında
Görseller
Taksit Seçenekleri
Dökümanlar
Aksesuarlar

iFi SPDIF iPurifier

iFi SPDIF iPurifier; zamanında çığır açan "Genesis Digital Lense"te dahil olmak üzere eski SPDIF cihazlara gülümseyerek selam veriyor. En son iFi/AMR teknolojisiyle donatılan SPDIF iPurifier bugün piyasada bulunan tüm SPDIF cihazlara uygundur.

Bozuk ve nerdeyse fark edilemeyen 'kare dalga' alınıyor ve REclock® / REGenerate®  teknolojleri ile sinyali gerçek dijital dünyadaki mükemmel dalga formuna dönüştürüyor.

Apple TV'den Google Chromecast'ta, PS4 / Xbox'a, 4K Akıllı TV'lere kadar, birçok üründe SPDIF ana dijital ses çıkışıdır. Birçok cihazda olduğu gibi bu tip ürünlerde de iletilen kritik SPDIF sinyali oldukça düşük kalitededir. SPDIF iPurifier SPDIF sinyalini 4 kapsamlı aşamadan geçirir. Ve sonuç tam olarak yenilenmiş, jittersiz tamamen mükemmel bir SPDIF sinyalidir.

Sonuç daha fazla naturellik ,sıcaklık, çözünürlük ve dinamik kontrasta sahip olan ses kalitesidir.

 Kare Dalga Biçimini Yapılandırmak ve Sapma Hatalarını Ortadan Kaldırmak

SPDIF cihazlarından gelen sinyal, dijital bir sinyaldir. Bir dijital sinyalin kalitesine bakmak için endüstri standardı 'kare dalgaya' (bir osiloskopla) bakmaktır. Ancak izlenen dalga, "kare" den başka bir şey olup, daha çok pürüzlü bir dalgayla benzemektedir.

SPDIF dijital sinyali iPurifier'ın dört ana aşamasından geçerek en mükemmel formuna ulaşır.

 Her Cephede Mükemmel Ses

AMR / iFi Bit-Perfect sinyal aktarımı konusunda gurur duyuyor. Bu, sinyal orijinal ve değişmeden kalıyor demektir.

SPDIF iPurifier, SPDIF cihazları için alışılmadık olan Bit-Perfect transferini garanti eder.

44.1 / 48 / 88.2 / 96 / 176.4 / 192kHz ve 16 - 24 Bit ayrıca  DSD / DoP ve hatta Dolby Digital ve DTS sinyallerini destekler.

SPDIF iPurifier'ın koaksiyel / optik girişi ve koaksiyel / optik çıkışa sahiptir.

SPDIF çıkışı olan Apple Tv'den piyasadaki birçok cihazla hatta odyofil dac ve transportlarla bile çalışır.

 

 Galvanik İzolasyon

SPDIF iPurifier'ın benzeri ve akranları yoktur. En önemli farklardan biri de, galvanik izolasyona sahip olmasıdır. Bununla beraber benzer bir yapı 1996 da 1.800 usd'ye satılan orijinal Digital Lense'de bulunuyordu.

Galvanik izolasyon bir sinyali bir formdan diğerine çevirerek sahte parazitleri atar.

Bu, SPDIF iPurifier'ın sinyali kirleten gürültüyü durdurma kabiliyetinin arkasındaki önemli bir faktördür.

 Global Master Zamanlama ve Tampon Bellek

AMR'nin Global Master Zamanlaması (GMT) ve Tampon Bellek Sistemi, dijital SPDIF jitter sorununu  her seferinde çözen, sıradışı sistematik bir çözümdür.

Akıllı Bellek Sistemi, çok sayıda eksiksiz ses örneği tutar, bu nedenle gelen sinyaldeki büyük miktardaki değişimi (Jitter & Drift) tamamen tutabilir. Buna rağmen gelen sinyaldaki değişime bakılmaksızın sabit ve kesin bir saat hızında veri göndermeye devam edebilir.

Sisteminin merkezi, 0,001Hz'den daha iyi bir hassasiyetle milyonlarca farklı frekans üretebilen, ultra-düşük titreşimli kuvartz tahrikli bir saat sistemidir (<300 femto second crystal)

Dolayısıyla, frekans 192.000.002Hz'den 192.000.003Hz'e birkaç dakikalık sürede (sürüklenme) kayarsa, buna minimum denmesi anlamlı olur, GMT saati akıllıca ve tam olarak bu değişikliği izler. Bu SPDIF iPurifier'ın temel teknolojisidir.

 iPower Pilden Çok Daha Sessiz 

SPDIF iPurifier 5V ile çalıştığı için sessiz güç kaynağıyla beslenmesi esastır. Bu nedenle, her bir SPDIF iPurifier kendi iPower (5V) ile gelir. 1uV'luk bir ses zemine sahip olan iPower, çok sessiz bir DC güç kaynağıdır.

 Her Detayına Kadar Dolu

Mütevazi dış görünüşünün altında; SPDIF iPurifier içinde askeri normlarda yapılmış iki ayrı devre ve 53 ayrı bileşenden oluşan dopdolu bir teknoloji yatar. 

 

Banka ikonları
E-Bültenimize kaydolun, yeniliklerden haberdar olun:
Dükkan HİFİ
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma 09:30 - 19:30, Cumartesi 10:00 - 18:00