Audiolab M-ONE | Entegre Ampliler | HiFi Bileşenleri | Audiolab M-ONE

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    7.380,00 TL 1.200,00 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    7.010,26 TL 5%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    6.659,75 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

Audiolab M-ONE Daclı Entegre Amplifikatör

Müzik severler için modern bir amplifikatör.

Beğenilen DAC ve amp teknolojisini tek bir küçültülmüş kutuda kullanıp; hem analog hem de dijital bağlantı, aptX Bluetooth ve USB, 384kHz çözünürlükte ses ile heyecan verici bir sonik deneyimi yaşamaya hazır mısınız ?

M-ONE, Audiolab'ın amiral gemisi DAC bileşeni olan M-DAC + ile neredeyse aynı özelliklerdedir.

Aynı OLED ekranı ve zarif çift devirli düğme tasarımıyla, sehpa veya rafta göze batmadan oturacak kadar küçük ve kompakt alüminyum kasaya sahiptir. Ancak bağımsız DAC'lar, bir çift hoparlörü sürmek için ayrı bir güç amplifikatörü gerektirir. M-ONE tüm ijhtiyacınızı karşılayacak bir çözümle; içersinde analog ve dijital kaynaklara uygun, yüksek kalitede pre ve stereo güç amplifikatörü vardır.

Stereo Mecmuası İnceleme Yazısı

M-ONE'nin DAC bölümü, USB yoluyla 32-bit / 384kHz'e kadar PCM ses verilerini destekler. Bu değerler piayasada bulunan birçok yüksek çözünürlüklü müzik formatının rahatça destekler. M-ONE'ın içersindeki DAC bölümü hem şimdiki hem de gelecekte yüksek çözünürlüklü dijital sesin tümünden en iyi şekilde faydalanmanız için dizayn edilmiştir.

USB girişi ayrıca DSD dosyalarını (orijinal olarak Super Audio CD için geliştirilen dijital ses sistemi) destekler.

DSD formatı gelişen yüksek çözünürlüklü ses pazarında önemli bir rol oynamaktadır, M-ONE'ın Usb girişi DSD64, DSD128 ve DSD256 formatlarını destekler.

Tüm Müzik Kaynakları için Filtreler

Farklı dijital dosya türleri ve kaynakları tarafından çalınan dosyalarda maksimum keyif için; üç PCM ve dört DSD filitresi.

Audiolab M-ONE'nin gelişmiş ses örneklemesinden en iyi sonucu almak için, dijital kaynaklardan gelen sesleri ince ayarlamak için kullanıcı tarafından seçilebilen filitre seçenekleri vardır. Bu filitreler sayesinde size ve sisteminize en uygun tınıları yakalarsınız.

Güç Bende

Preamp bölümünün minimalist tasarımı yüksek kaliteli bileşenlerle desteklenerek sonik saflığı korumak için en kısa sinyal yolunu sunar.

Ses kontrolü, analog kısımda dijital olarak kontrol edilir ve doğrudan doğruya Class AB güç amplifikatörüne gönderilir; bu güç amplifikatörü, kanal başına 6 ohmda 60 W çıkış gücü verir. Bu güç  modern hoparlörlerin çoğunu rahatça sürecek bir güç demektir.

Düşük gürültülü bir lineer güç kaynağı DAC'tan güç amplifikatörüne kadar tüm geçiş devrelerine, ekranlanmış, hassas yarı toroidal transformatörü ve çoklu güç kaynağı bölümleri ile tasarlanmıştır ve bu tasarım sesin doğruluğu için çok önemlidir. Bu devre tasarımı, uygun kalitede hoparlörlerle kullanıldığında, net, ayrıntı, hızlı ve doğru tanımlanmış müzik tınıları sunar. M-ONE'nin performansı küçük boyutun yanında kocamandır.

M-One aynı zamanda kulaklık deneyimi için iyi tasarlanmış bir kulaklık çıkışı sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Tanımı Bluetooth ve Daclı Entegre Amplifikatör
Örnekleme Ornaları 32-bit / 192kHz (Optical, Coaxial)
32-bit / 384kHz (USB)
2.8MHz (DSD64), 5.6MHz (DSD128), 11.2MHz (DSD256)
Giriş Hassasiyeti 515mV
Giriş Empedansı 10K
Girişler 1 x USB A for apple devices, 1 x USB B for computer,
1 x COAX, 1 x OPT, 1 x Bluetooth, 2 x RCA ,1 x headphone
12v Trigger Evet
Çıkış Gücü  (8 Ohms) 2 x 40W
Çıkış Gücü (4 Ohms) 2 x 60W
Frekans Aralığı (-3dB) 10-30kHz
Toplam Harmonik Bozulma  (THD) 0.01%
Sinyal Gürültü Oranı (S/N) 81 (1W @ 1 kHz)
Çıkışlar Hoparlör Çıkışı
Ölçüler 114mm x 247mm x 292mm
Net Ağırlık 5.5kg

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor