Naim Audio Uniti Atom | Entegre Ampliler | HiFi Bileşenleri | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    19.654,00 TL 3.170,00 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    17.668,94 TL 10%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    16.785,50 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

Naim Audio Uniti Atom

Uniti Atom sonsuz olasılık sunuyor ancak siz yine de kendi müziklerinizi dinlemek istersiniz elbette: Google Cast™ for Audio, AirPlay, TIDAL, Spotify® Connect, Bluetooth (aptX HD), Internet Radio™,UPnP™, (Universal Plug ‘n’ Play),
Formatları (WAV, FLAC, DSD, Apple Lossless, AIFF, AAC, Windows Media-formalı dosyalar, Ogg Vorbis ve MP3)

Böylesine kompakt, hepsi bir arada cihazdan maksimum düzeyde bir ses kalitesi elde edebilmek için her çareye başvurduk. Güç kaynağının daima sorunsuz ve stabil işleyebilmesini sağlayan son derece verimli bir transformatörden, elle kablolanmış sofistike analog ve dijital devre sistemine kadar Uniti Atom’daki her bir öğe, ses kalitesi üzerindeki etkisi göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Bu dijital yeniliği, bizim tamamen ikonlaşmış ve en sevilen entegre amplimiz NAIT’den ilham alarak yarattığımız 40 Watt’lık bir ampli sürüyor. Ayrıca Naim’e has hız, ritim ve zamanlamanın yakalanabilmesi için cihaza Burr Brown DAC’lar de ekledik.  

Uniti Atom’a USB ile harici bir sürücü veya bir SD kart takarak 20.000’den fazla kaydı depolayabilir ve bunları “hepsi bir arada” niteliğindeki cihazınızla dinleyebilirsiniz. Uniti Atom’la ayrıca müziğinizi çok odalı bir sistem dâhilinde ağa bağlı dört ayrı cihazınıza yönlendirebilirsiniz. 

Sezgisel Naim App çok sayıda veya münferit Naim ürünlerini kolayca kumanda edebilmenizi sağlıyor. Bu uygulama vasıtasıyla tüm müzik kayıtlarınıza ulaşabilir, en sevdiğiniz radyo istasyonlarını dinleyebilir, streaming hizmetleri ve çalma listelerine erişebilir ya da sanatçıların diskografi ve biyografilerini keşfedebilirsiniz. Dahası tek bir tıkla sisteminizi artık kablosuz olarak güncelleyebilirsiniz. Bu yeni uygulama size ayrıca hem Naim’in streaming cihazlarını hem de Uniti Core’u kumanda edebilme imkânı sağlıyor.   

Uniti Atom’da 5 inç’lik LCD tam renkli bir ekran bulunuyor, üstelik bu ekran ona yaklaştığınızda uyanmasını sağlayan bir yakınlık algıyıcıya sahip. Buna ayrıca ünitenin ses kumandasıyla ahenkle çalışan, çift yönlü bir akıllı uzaktan kumanda eşlik ediyor. Size tam bir hareket serbestliği vermesi dolayısıyla Uniti’yi kullanmak son derece keyifli. 

Özellikler

Girişler 2 x Optik TOSLink (24bit / 96kHz'ye kadar)
  1 x Koaksiyel RCA (24bit / 192kHz'e kadar, DoP 64Fs)
  1 x HDMI ARC (isteğe bağlı)
  1 x RCA
  2 x USB Tip A soketi (ön ve arka)
Çıkışlar 1 x Stereo Güç Amplifikatörü
  1 x RCA sub/pre output
  1 x 3.5mm Kulaklık Çıkışı
Ölçüler 95 x 245 x 265 mm(H x W x D)
Ağırlık 7 kg

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor