iFi Audio xDSD Dac | Dac | HiFi Bileşenleri | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    3.188,23 TL 585,00 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    3.028,82 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

iFi xDSD Dac, Kulaklık Amplifikatörü ve Bluetooth

Lüks, stil ve kalitenin buluşması


XDSD DAC, gelişmiş, uygun fiyatlı, taşınabilir ses sistemindeki en yeni iFi ürünüdür.

Vakum iyon yöntemi ile kaplanmış koyu titanyum kaplı metal muhafaza, hoş bir dokunma hissi sağlar. Kompak yapısı ile kolayca taşınabilir. Frekans iletimini sağlayan şeffaf uç kapağı cd kalitesinde müzik iletimi sağlar.

Müzik severler ve odyofiller için aynı kaliteyi sunar.

XDSD iTunes, Apple Music, Spotify, Tidal ve diğer tüm yayın platformlarındkia en yeni müzikleri çalabilmek için CD kalitesinde Bluetooth bağlantısı sağlar. CD kalitesindeki bluetooth bağlantısı Apple hem Android cihazlarıyla uyumludur. Yani aPTX ve AAC desteği bulunur.

xDSD İndirilmiş veya Tidal akışlı müzik için en yüksek kalitede PCM768 / DSD512 ve MQA formatlarını tam stüdyo kalitesinde sunar.


xDSD ayrıca, iFi analog sinyal işleme devresi ve orijinal S-Dengeli amplifikasyon aşaması ile kulak içi monitörlere veya kulaklıklara saf müzik keyfi sağlar.

Sabit veya hareket halindeyken  kulaklarınız için yeni bir müzik deneyimi seviyesi olan xDSD aşağıdaki teknolojilere sahiptir.

High-End Kablosuz On-the-Go, Ultimate kablolu performans

Akıllı telefonunuzdan (Apple iPhone veya Android), DAP (Apple iPOD ve benzeri), dizüstü bilgisayar veya akıllı TV'den CD-Quality müziklerinizi kulaklığınıza kablosuz olarak gönderin.

AAC ve aptX özellikli Bluetooth, temel Bluetooth ürünlerine göre SBC kodlayıcı (yalnızca ses kalitesi) ile karşılaştırıldığında ses düzeylerini CD düzeylerine yükseltir. Piayasada birçok Bluetooth ürünü Apple'ın kullandığı AAC yi desteklemez ve Apple cihazlarıyla performans göstermez.

xDSD cebinizde ve cep telefonunuzla özgürce gezinirken ve en sevdiğiniz sanatçıların keyfini en yüksek kalitede kulaklıklarınızla dinlerken kendinizi hayal edin!

Yüksek Kaliteli Ses ve Uygunluk

Kablolu, USB tip A OTG / CCK konektör, 22.57MHz * DSD ve 768kHz / 32Bit * PCM ile akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve USB özellikli DAP'ler için en yüksek Yüksek Performanslı ses performansı sunar.

3.5mm koaksiyel / TOSLINK combo S / PDIF girişi, eski DAP'larınıza ve oynatıcılarınıza 192kHz / 24Bit * tam Yüksek Çözünürlüklü Ses ile destek verir. Kısaca eski cihazınızın kalitesini yükseltmeniz için olanak sağlar.

MultiBit Müzikalite Demektir
Kulaklık dinleme genellikle yorucu ve dinleyici yorgunluğuna neden olur.

XDSD ile değil. Zaman geçiyor ve dinleyici müziğe gömülüyor. Bir gitarın “pluck'i” ayırt edilebilir. Bir Steinway piyano, elektronik klavye gibi "camsı" yerine "odunsu" sesler çıkarır.

Gerçek bir müzikal performans sunmak için her teknik yönün mevcut ve doğru olması gerekir.

Burr-Brown multibit DSD1793 DAC Chipset'te titreşimi ortadan kaldırmak için; xDSD'de AMR Audio'nun 6.000 Euroluk amiral gemisi DAC ürünlerinden elde edilen hassas GMT Clock ve akıllı bellek ve arabellek sistemindeki teknoloji kullanıldı.

Sonuç daha gerçekçi ve müzikal bir ses.

MQA veya MQA olmayan için mükemmelleştirilmiş dizayn

MQA formatı internetten çalınabilen yüksek çözünürlüklü ( Hi-Res Audio ) sesin geleceğini tanımlamaktadır.

Kutudan MQA için hazır olarak çıkan xDSD ayrıca 11.289MHz DSD ve 384kHz / 32Bit PCM ile Hi-Res Audio'nun ötesini de destekler.

Sadece Tidal'a (bilgisayara) bağlanın ve MQA ekibinin söylediği gibi ayarlarınızı yapın ve MQA dinlemenin keyfine varın.

Ayrıca, ultra yüksek çözünürlüklü ses için optimize edilmiş ve 22.57MHz DSD ve 768kHz / 32Bit PCM'i çözebilen alternatif bir ürün yazılımı ( firmware ) sunuyoruz. Bu iFi Audio sitesinden kolayca indirilebilir ve xDSD'ye uygulanabilir.  *Bu yazım tercih edilirse MQA desteği ortadan kalkar, ancak yazılım değiştirmek oldukça kolaydır.

Eşsiz Uyumluluk

S-Balanced - Sadece takın ve keyfini çıkarın.
En premium kulaklıklar artık balanced kablolama seçeneğini sunar.

Balanced kablolama standarttan daha iyidir çünkü kanallar arasındaki ortak toprak dönüşünü kullanmaz ve sonuçunda crosstalk ( kanal kayması ) ve distortion ( sesteki karışma, bozulma ) u minimize eder.

IFi'ye özel S-Balanced teknolojisi, single ended ve balanced kulaklıklarda maksimum performans sunar.

Standart balanced devre ile karşılaştırıldığında gürültü ve distorsiyon 3 kata kadar azalır (9dB).

Single Ended kulaklıklarla bile çapraz karışma ve ilgili bozulma% 50 oranında azdır.

Hem Balancedi hem single ended kulaklıklar için uyumluluk basit ve süper kullanıcı dostudur. Kulaklığınızı uygun kablo ile xDSD'ye bağlayın ve müziğin keyfini çıkarın. Kaliteli kayıtlarla xDSD, konser salonunun ferahlığını ya da caz kulübünün tüm samimiyetini ortaya çıkarır.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor