iFi Audio Pro iDSD | Dac | HiFi Bileşenleri | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    22.192,00 TL 3.650,00 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    21.082,40 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

iFi Audio Pro iDSD

iFi Pro iDSD, ses sisteminize mümkün olan en iyi çözünürlüğü ve sesi vermek için bir dizi farklı özelliği bir araya getiren devrim niteliğindeki bir DAC'dir.
Kullanıcı-seçilebilir dijital filtreler ile tüm ses formatlarını DSD1024 ya da DSD512 ya da PCM 768K çalabilir. MQA desteği vardır.

Birkaç yıl önce piyasada DSD çözebilen 500 Usd'den daha az bir fiyata müzik severlere düşük fiyatlı DAC'lar sunarak bir devrim yaratmış olan iFi, yeni Pro iDSD'nin lansmanı ile müzik severler arasında öncü konumunu korumuştur. Kısaca piyasada bu özelliklerde onun gibi / benzeri bir cihaz yoktur.

Bu DAC / kulaklık ampli / preamp'unun her bölümünü büyük ilgi ve özenle hazırladık, atladığımız tek bir detay kalmadı. Tüp katında bulunan denenmiş ve test edilmiş klasik gürültü azaltma teknikleri üstün bir performans sunmak için 21'inci yüzyıl teknolojisiyle birleştirilmiştir.

Dörtlü bölümlü Burr-Brown tarafından özel olarak bütünleştirilmiş bir yapıdaki topoloji Bit-Perfect DSD ve DXD DAC'lerin dörtlü aralıklı yığını kullanır. Bu düzenleme, her kanal için dört çift sinyalin toplam olarak karıştırılması ve karıştırılması için toplam sekiz çift diferansiyel sinyal sağlar.

Diğer DAC'lar sadece bir Burr-Brown Bit-Perfect çip kullanır. Pro iDSD'de bu çipten dört adet vardır, bu da onu piyasadaki tek “Dört-Çipli” DAC yapıyor.

Ama onu gerçekten ayrı kılan şey, onunla birlikte gelen teknolojilerdir.

Kablosuz oynatma
Yerleşik Spotify ve Tidal
DSD1024'e örnekleme ve çok daha fazlası onu eşsiz kılıyor.

WIRELESS PLAYBACK / KABLOSUZ MÜZİK ÇALMA
MUZO / LINKPLAYTM WiFi / ağ oynatma, dahili Spotify ve Tidal ve 32-Bit / 192kHz ve DSD64 için geniş protokol desteği ile Pro iDSD, çevrimiçi müzik çalma için doğrudan bir yönlendiriciye bağlanabilir.

• SD karttan doğrudan oynatma.
• Bir yönlendiriciye bağlantılı veya doğrudan akış (TIDAL / MQA, Spotify vb.)
• HDD'de saklanan müziklerle DLNA' oynatma.

Ürünü geliştirirken sizlerden gelen istekleri teker teker ürüne ekledik ve pazara çıkmamız biraz geçikti, ancak sonuç buna değdi. Bu yenilikçi dijital yapı, yeni nesil iFi ürünlerini şekillendirecek ve dijital dünyayı sallayacak bir boyuttadır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor