Kef LSX Wireless Hoparlör | Kablosuz / Wireless Hoparlör | Diğer Hoparlör Çeşitleri | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    9.009,68 TL 1.311,45 USD
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    8.469,05 TL 6%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    8.045,59 TLToplam Kazanç :
Çift
Sepete Ekle

Kef LSX Wireless Hoparlör

Müziğinize hakettiği alanı verin
Kablosuz bağlantının rahatlığı ve kolaylığı. Gerçek, yüksek çözünürlüklü stereo sesin duygu ve detayını hissedeceksiniz. LSX, neredeyse her yere sığacak şekilde tasarlanmış kompakt bir müzik sisteminden beklediğiniz her şeyi sizlere sunuyor. LSX, bugünkü dinleme alışkanlıkları göz önüne alınarak tasarlandı.

Bir Şarkı Çal Ve Her Şeyi Duy

LSX, müzik yayın platformlarından (Spotify, Tidal) TV’ye ya da çoklu oda sistemlerine kadar her türlü ev eğlence ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır. Ne isterseniz, nasıl isterseniz, nerede isterseniz müziğinizi muhteşem çözünürlüklü stereo kalitesiyle deneyimleyin.

Stereo Performansı Hissedin

Birbirinden uzağa yerleştirilmiş iki stereo hoparlör ile müziği çevresel & üç boyutlu ses sahnesi ve gerçekçi ses imajı ile deneyimleyeceksiniz. Müzik dinlemek ile müziği gerçekten hissetmek arasındaki farkı anlayacaksınız.

Apple Airplay2

LSX, Apple Airplay 2 ile birlikte gelir. Basit bir tıklama veya Siri'ye verilen sesli komut ile çok odalı ses dünyasının kilidini açarbilirsiniz. iPhone, iPad ve Mac'inizde yer alan en sevdiğiniz müzik uygulamalarını kesintisiz kontrol edebilir, tüm evinize kablosuz olarak mükemmel müziği aktarabilirsiniz.

Dünyadaki Tüm Müzik Sizinle
LSX, içine yüklü Spotify Connect ve Tidal uygulama desteği ile sevdiğiniz tüm müzikleri parmaklarınızın ucuna getiriyor. Bir bulut servisinde, doğrudan bir NAS sürücüsünde veya bir bilgisayarda yer alan müziği DLNA üzerinden 48kHz/24bit çözünürlükte tamamen kablosuz olarak (veya isteğe bağlı kablolu bağlantı kullanarak 96 kHz/24bit) aktarın. Ya da basitçe Bluetooth bağlantısını.

Kolay Dinleme
LSX ile sizin ve müziğin arasına hiçbir şey giremez. KEF Control uygulaması ile Wi-Fi'ye bağlanmak birkaç dakikanızı alır. Uygulama ayrıca yazılım güncellemelerini takip ederek hoparlörlerinizi en son gelişmelere adapte eder.

SES Kalitesi
LSX, genelde daha büyük hoparlörler için tasarlananan, KEF'in gelişmiş akustik tasarım teknolojisini kullanır. Sonik gerçekçilik ve pürüzsüz ses tasarımı sayesinde tüylerinizin diken diken olacak.

Uni-Q ! Sweet Spot / En İyi Ses Dinleme Alanları Artık Daha Geniş
LSX, KEF'in çığır açan Uni-Q sürücü dizisiyle birlikte gelir. Tweeter’ın ve midwoofer’ın gövdenin tam ortasına yerleştirilmesi stereo ses imajının / ses sahnesinin mükemmel bir şekilde iyileştirilmesini sağlamaktadır. Bu tasarım sadece müziğin daha net duyulmasını sağlamakla kalmaz ve daha geniş dinleme alanı oluşmasına sebep olur.

Hoparlörü Değil Müziği Dinleyin
Finite Element Analysis tekniği ile optimize edilen LSX'in şekillendirilmiş baffle bölmesi, ses dalgalarının dışa doğru hareket etmesi esnasında kabin yüzeyi tarafından yansıtılmamasını sağlayarak ses dağılımını iyileştirir.

DSP ! Küçük Hoparlör Büyük Ses
LSX, dijital ses işleme (DSP) sırasında KEF'in Music Integrity Engine™ (Müzik Entegrasyon Motoru) özelliğini kullanır. Böylece hoparlörler ses bozulma oranını düşürürken genişlemiş bass yoğunluğu sunar. Böylece odayı zengin, tam gövdeli bir ses ile doldurabilirsiniz.

Dizayn
Kompakt, zarif ve inanılmaz derecede çok yönlü olan LSX, harika görüntüsünün yanı sıra herhangi ortam ya da kurulum planına rahatça uyar.

Renkler ve Kumaş Doku
Tarzınız ne olursa olsun size uyan bir LSX var. 5 ayrı renk seçeneği ile sunulan KEF LSX, Danimarkalı çağdaş tekstil tasarımcısı Kvadrat tarafından mükemmel bir dokuya sahip kumaş ile kaplanmıştır. LSX dokunmanızı gerektiren ve göze hoş gelen detaylar ile doludur.

Özellikler

Wi-Fi Ağı Dual-band 2.4GHz/5GHz
Frekans Bandı IEEE 802.11a/b/g/n
Sürücüler Uni-Q HF: 19mm (0.75in.) aluminium dome
  LF/MF: 115mm (4.5in.) magnesium/aluminium alloy cone
Girişler 2.4GHz/5GHz Dual-band Wi-Fi
  Bluetooth 4.2 with aptX®
  TOSLINK Optical
  3.5mm Auxiliary Input
  RJ45 Ethernet
Çıkışlar Subwoofer Output
  5V2A DC Output
Amplifikatör Çıkış Gücü LF: 70W
  HF: 30W
Bluetooth Mesafesi 10m
Bluetooth Hafızası 8
Bluetooth Frekansı 2.402GHz - 2.48GHz
Çözünürlük Support up to 192kHz/24bit
Ana ve İkinci Hoparlör Bağlantısı Wireless: Propriety 2.4GHz
  Wired: RJ45 Ethernet
Maksimum Çıkış(SPL) 102dB
Frekans aralığı 52Hz - 47kHz
Frekans Tepkisi 59Hz - 28kHz
Ölçüler (H X G X D) 240 x 155 x 180 mm
Ağırlık 3.5kg


 


 


 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor