iFi Audio iPurifier 3 | Voltaj Düzenleyiciler | HiFi Aksesuararı | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    1.288,22 TL 190,00 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    1.223,81 TLToplam Kazanç :
Stokta Yok Gelince Haber Ver

iFi Audio iPurifier 3

Bilgisayar kaynaklı müzik dinlemeyi seviyorsunuz ancak can sıkıcı bir sistem gürültüsü mü var ?

Bilgisayar usb portundan çıkan ses genellikle can sıkıcı gürültü ve titremeyle gelir. iPurifier3 Usb Dac girişine takılır.

İPurifier3, bu rahatsız edici arka plan ( usb kaynaklı ) seslerini düzenli olarak temizler ve düzeltir, her sistemin ihtiyacı olan basit kullanılmı bir cihazdır.

Usb kaynaklı arka plan seslerinden kotkmayın, bırakın iPurifier3 sisteminizin beyaz şövalyesi olsun.

Beyaz şövalye
Daha önceki iPurifier'ın 3. geliştirilmiş ve biraz daha büyük jenerasyonu. Yeni, şık beyaz zırhında sadece 62 x 19 x 18 mm boyutlarında. Hem  Usb A hem de Usb B  modelleri mevcuttur.

Piyasada bilinen gürültü filtreleriyle karşılaştırıldığında gürültüyü 100x - 40dB azaltmak için iFi’nin Aktif Gürültü Önleme2 teknolojisini kullanır.

En son teknolojiye sahip REclock, REgenarate ve REbalance2® teknolojimiz, usb portundan gelen sesinizi tekrar işler.

Basitçe söylemek gerekirse, digital sinyaldeki titremeyi ortadan kaldırır ve müziğiniz için yumuşak bir geçiş sağlayan USB ses veri akışını yeniler ve tekrarlar. REbalance® aslında DC ofsetinin neden olduğu bozulmayı giderir.

İPurifier3 gelecekteki tüm PCM, DSD ve DXD formatları için optimize edilmiştir. Sadece kozmetik olarak daha iyi değil, aynı zamanda güncellenmiş bileşenlerle iç kısımı da geliştirildi ve iyileştirildi. Gelecek yıllar boyunca yükseltme konusunda endişelenmenize gerek yok.
 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor