Isoacoustics GAIA | Hoparlör Ayakları | Hoparlör Aksesuarları | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    1.418,40 TL 240,00 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    1.347,48 TLToplam Kazanç :
Set
Sepete Ekle

Isoacoustics GAIA Hoparlör Ayağı ( Spike )

GAIA Serisi 100KG veya daha düşük ağırlığa sahip hoparlörler ve subwoofer'lar için geliştirilmiş patentli bir izolasyon sistemidir. Direk olarak seste netlik ve frekanlarda ciddi belirginlik, açıklık sağlar.

GAIA izolatörleri, zeminle hoparlör arasında yüksek bir yalıtım sağlar, optimum ses için sahne yerleşimini arttırmak için vibrasyonun yarattığı yanal hareket ve salınımlara karşı direnç sağlar. IsoAcoustics'in patentli tasarımını içeren işlenmiş ünitelerdir. Sert destek yüzeyinden gelen iç yansımalar kontrol altına alınır ve sonuçta 3 boyutlu bir sahne, daha tane tane tonlar ve çok daha müzikal bir ses duyarsınız.

Kullanımı çok kolaydır, optimum netice için bu ürün logoları dinleme pozisyonuna veya 180 derece döndürülmüş olarak takmak yeterlidir.

Kısaca bir hoparlör sert bir yüzeye yerleştirildiğinde, ikincil iç yansımalara neden olur. Bu yansımalar iki kanalda benzer titreşimler yaratarak ses sahnesinin çökmesine neden olur. GAIA izolatör serisi bu istenmeyen titreşimleri ortadan kaldırır ve daha büyük, daha net 3 boyutlu ses alınmasını sağlar.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor