High Fidelity Cables CT-2 | Ara Kablolar | Kablolar | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    17.228,00 TL 2.360,00 USD
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    16.177,09 TL 6%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    15.368,24 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

High Fidelity Cables CT-2 Interconnect - RCA

Yeni CT-2 Serisi; Şimdi yeni bir manyetik an başlıyor.

CT-2 Serisi, manyetik iletken ailemizin iskeletini sıfırlayan tamamen yeni bir kablo tasarımıdır. Bizi 2012'de yola çıkaran ilk çizgimiz olan CT-1 Serisi'nin sayısal halefidir. 2012'den beri çok şey öğrendik ve tüm keşiflerimizin doruk noktasına ulaştık. Referans seviye Helix, CT-2'nin zarif ve kompakt tasarımına etken oldu.

Helix formundaki patentli manyetik iletken teknolojimiz, elektronları iletkenin merkezine odaklayan özel bir dizi güçlü küresel mıknatıs kullanmaktadır. Net bir şekilde duyulabilir fayda, sinyal bozulmasının genel olarak azaltılması ve sinyal verimliliğindeki bir artış, karmaşasız dinamikler ve aşırı netlik olarak algılanıyor. Tasarımcı Rick Schultz “Tüm faktörleri göz önüne alarak fiyat değeri için bu, şimdiye kadar kurduğum en iyi kablo” dedi. Sadece 2.000 $ 'lık MSRP başlangıç fiyatıyla, daha önce mevcut olan geleneksel iletkenlerin çift haneli uçuk fiyatlı dinozorlarının tükenişini açıkça tehdit ediyoruz dedi.

Kabul etmelisinizki; en yüksek aslına uygunluk " high fidelity" deneyimi manyetiktir. Performansa odaklandığınız ve gerçekçi bir sahnede her ayrıntıya ilgi duyduğunuz bir müzikal an. CT-2 Serisinin gelmesiyle birlikte, ileri teknoloji ses kablolama tarihinde yeni bir manyetik an başladı. Bu patentli teknolojiyi evde deneyimleyerek kendi yüksek kaliteli sisteminizi bugün daha manyetik hale getirin.

CT-2 Serisi sisteminizin sesini daha hızlı yapar, bası temizler, daha belirgin ve zarif bir genel ses sunar. Bu sonik faydalar, zaten gelişmiş bir sistemde bu ekstra mükemmellik seviyesini arayanlar için kritik öneme sahiptir. Vokal ve telli çalgılarla fantastik, müziği daha gerçek ve canlı hale getirirken, müzikalliği ekleyerek harika bir sunumla size müzik dinletir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor