Sennheiser AMBEO Soundbar | Ses Barları / Sanal 5.1 | Diğer Hoparlör Çeşitleri | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    23.999,98 TL 23.999,98 TL
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    22.799,98 TL 5%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    21.659,98 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

Sennheiser AMBEO Soundbar

İnanılmaz Derecede Etkileyici 3 Boyutlu Ses Deneyimi

AMBEO Soundbar 13 high-end sürücü ile 5.1.4 ses deneyimi sunarken, 30Hz’e kadar inen derinlik hissini ilave bir subwoofer gerektirmeden verebilmektedir. İleri teknoloji oda kalibrasyonu sayesinde benzersiz 3D ses deneyimi için odanızın özelliklerine göre uyum sağlar.

Stüdyo Kalitesinde Ses Deneyimi

Hayal edebileceğinizden daha gerçekçi, yüksek ve alçak sesler, daha fazla boyut ve detay yaratacak şekilde tasarlandı. AMBEO Soundbar sunduğu ekolayzır ayarları ve üç farklı 3D modu ile kendi zevkinize özel üç boyutlu ses deneyiminizi yaratmanızı sağlar.

Ambeo Soundbar Sadece Hissedebilirsin

Beş adet stüdyo kalitesinde özel tweeter, altı adet 30Hz seviyrsinde bass sürücüleri ve vocaller için nefes kesen hassasiyetle tasarlanmış orta sesler.AMBEO Soundbar daha önce hiç duymadığınız bir 3D ses deneyimi yaşatacak.

Sanallaştırılma ile Güçlendirilmiş 3D Ses

Odanızı ve yansıtıcı yüzeylerini belirleyerek en iyi sanallaştırma teknolojisini Fraunhofer ile geliştiren AMBEO Soundbar ortamın akustiğini keşfeder ve 3D ses deneyimi sunar. Birbirinden bağımsız 13 sürücü AMBEO teknolojisi ile sanal hoparlör olarak görev alır ve surrond ses sistemi kurulumunu sizi sahnenin tam ortasına davet ederek yapar.

Tek Bir Yerde

AMBEO Soundbar etkileyici ses deneyimine tarzı ile birlikte tam bir uyum sağlar.Minimalist detayların yanı sıra şık siyah alüminyum dış yüzeyi ile tasarımı ve performansı arayanların tam olarak istediği bir Soundbar.Daha önce hiçbir Soundbarın harici olarak üretemediği derin ve güçlü bassları sunduğuna şahit olacaksınız.

Kayıpsız Ses

Dolby Atmos, DTS: X ve MPEG-H ile uyumluluğun yanı sıra, AMBEO Soundbar’ın Upmix Teknolojisi sayesinde stereo veya 5.1 sesi 3D ses deneyimine dönüştürebilir. En sevdiğiniz, yüksek kaliteli eğlence platformunuza bağlanmanızın kolay olmasını sağlamak için, en son HDMI standartlarını - eARC ve Dolby Vision -, 4K uyumluluğu, Bluetooth ve Chromecast gibi yerleşik destekleri de barındırmaktadır.

Kesintisiz Kontrol

Smart Control uygulaması ile akustik ayarlarınızı yapabilir ve sesinizi kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.İOS ve Android telefonlerla uyumlu olan AMBEO Soundbar,tüm deneyimizi tamamen kusursuz kılar.

Sennheiser Ambeo Programı: Uçtan Ucu Sürükleyici Ses Deneyimi

Gerçek dünyada duyduğunuz her şey sürükleyicidir. AMBEO ile Sennheiser, Home Audio 3D, 3D Ses Kaydı ve Karıştırma, VR / XR ve Sergiler gibi uygulamalarda mümkün olduğunca doğal ve etkileyici bir ses deneyimi elde etmek için uçtan uca 3D ses teknolojileri ve çözümleri sunar. AMBEO’nun vaadi, dinleyicileri sesin yeni bakış açılarını ve gerçeklerini deneyimlemeye ve şekillendirmeye teşvik etmektir.

Gerçek hayatı yakalayan ve büyüten ses çözümleriyle (AMBEO VR Mikrofonları ve AMBEO Akıllı Kulaklıkları) AMBEO, içerik oluşturucularını izleyicilerine etkide bulunmaları için benzersiz araçlarla donatır. Nefes kesen duygulara aç olan dinleyiciler için, AMBEO sergileri (Pink Floyd vb.) ve AMBEO Soundbar her anı doğaüstü bir ses deneyimine dönüştürür.

Teknik Özellikler  
Frekans Aralığı (Hoparlör) 30 Hz to 20 kHz (-3 dB)
Ağırlık 18.5 kg
Boyutlar 126.5 x 13.5 x 17.1 cm (ayaklı) 126.5 x 12.5 x 17.1 cm(ayaksız)
Toplam Sürücü Adeti 13 Adet
Sürücü Çeşitleri 6 adet 4 inç uzun atışlı, selüloz katmanlı konik bas sürücü
  5 adet 1 inç alüminyum kubbe tiz sürücü
  2 adet 3.5 inç tam frekans aralıklı sürücü (Üste konumlandırılmış ve açılı)
Kanal Sayısı 5,1,4
Yüklü Ses Ayarları Yüklü ses ayarları – Movie, Music, Sports, Neutral, AMBEO off, on (Light, Standard, Boost)
Sıcaklık Aralığı Çalışma aralığı: +10 °C to +40 °C Saklama aralığı: -20 °C to +70 °C
Güç tüketimi Maks. 250W (Sinus), 500W (Peak) Stand by güç tüketimi: ECO Standby Açık = 1.9W ECO Standby Kapalı = 5.5W
Voltaj 100 – 240 V~ 50/60 Hz
WIFI standardı IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Uygulama desteği Sennheiser Smart Control App, Sennheiser Smart Control uygulaması
Ekran Parlaklık sensörlü grafik OLED, durum göstergesi LED, AMBEO LED

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor