Roon Nucleus + | Roon Core | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    33.121 TL 3.550 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    31.465 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

Roon Nucleus +

ŞİMDİ 1 TB SSD HARD DİSK HEDİYELİ

Standart Roon Nucleus'a göre daha fazla işlemci gücü ve beraberinde gelen üstün DSP yeteneği, daha fazla albüm ve parça kataloglama ve daha fazla bölge kontrolü

Roon Nucleus nedir?


Açık ara en iyi odyofil yazılım ve arşivleme programı kabul edilen Roon sisteminin kalbinde bir Roon Core ( ana işlemci, çekirdek ) yatar.

Bu, tüm eşi benzeri olmayan Roon deneyiminin ardındaki beyindir. Müzik koleksiyonunuzu evinizdeki istediğiniz evet birden fazla  cihaza yönlendirebilen ve Roon veritabanını barındıran merkeze Roon Core diyoruz.

Roon Core'u barındırmak için en üst seviye malzemeden sessiz,fansız ve yüksek performanslı, güç verimliliği yüksek bir cihaz yaratmak için Roon ekibi tarafından Nucleuslar geliştirilmiştir.

Donanımları, işletim sistemi ve yazılımın her yönünü en optimum seviyede kullanabilmek için en iyi yöntem Roon Nucleus cihazlarıdır.

 

 

 

ROON'la ÇALIŞAN MARKALARDAN BAZI ÖRNEKLER


Roon Ready ve Roon Test Edilmiş iş ortaklarımız birinci sınıf ve çok bilinen markaladır. şu anda toplamda 60'tan fazla firma ile entegre halindeyiz ve her geçen gün bu rakam artmaktadır.

İş ortağı olduğumuz bu markalarla beraber, kullanıcı deneyiminin yalnızca arayüzle ilgili olmadığını biliyor ; hoparlörlerinizden veya kulaklıklardan çıkan sesin size gelene ulaşana kadar kaltesinin önemine %100 inanıyoruz. Bu nedenle zincirin her halkası son derece dikkatli ve özenli olarak tasarlanmıştır. 

Yeni Roon Nucleus'un iki versiyonu, standart Nucleus (i3, 4Gb RAM, 64Gb OS SSD) ve Nucleus + (i7, 8Gb RAM, 128Gb OS SSD) vardır. Nucleus, Roon'un yazılımı / işletim sistemi aracılığıyla müziğinizi profesyonelce yönetmek ve çalmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Nucleus+ Özellikler

i7 işlemcili fansız kasa

8 GB RAM

128 GB OS SSD

12,000 den fazla albüm ve  album 120,000 den fazla parça indeksleme

5 Bölgeden fazla çok bölgeli sistem yönetimi

Gigabit ethernet

2x USB 3.0 port

Thunderbolt 3

Dahili genişletilebilir  2.5″ HDD/SSD yuvası

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor