Mission VX-3 Hoparlör | Kule Tipi | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    3.302,00 TL 520,00 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    2.146,00 TL 35%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    2.038,70 TLToplam Kazanç :
Stokta Yok Gelince Haber Ver

Mission VX-3 Hoparlör

MISSION PERFORMANSI ŞİMDİ DAHA UYGUN FİYATLARLA

Mission VX hoparlörler ileri teknoloji  sürücü üniteleri ve sağlam kabin tasarımları sağladığı üst seviyede enerjik bir akustik performansı şaşırtıcı derecede uygun fiyatlarla sunuyor.
 
 
STİL VE PERFORMANS
 
Mission Hoparlörler, dinleme testleri ve yorumlar ile de kanıtlandığı gibi, her zaman zerafetleri ve şaşırtıcı performansları ile tanınagelmiştir. Karaağaç, gül ağacı ve ceviz kaplama seçenekleri ile sunulan VX serisi, Mission ruhunu modern bir tasarım, daha uygun bir fiyat skalası ve yüksek dinleme keyfiyle yansıtıyor.
 
ÖDÜNSÜZ KALİTE
 
VX serisi en uygun fiyat aralığına sahip ürünümüz olmasına karşın, bu Mission mühendislerinin kaliteden veya teknolojiden ödün verdiği anlamına gelmiyor.
Mission’un DiaDrive bas ünitelerinin sahip olduğu üstün bir sönümleme katmanına sahip  lamine lifli çift konileri vokal ve enstrüman tınılarına şaşırtıcı bir berraklık verir. Tiz frekanslar, Mission’un Viotex kumaş kubbesinin gelişmiş bir versiyonu tarafından, üst sınıf SX serisi için tasarlanmış bir evre halkası da kullanılarak destekleniyor.
 
ABR SÜRÜCÜLER
 
Zemine konulan modeller hava geçirgen (ported) hoparlörlerde sıkça görülen ve hava türbülansından kaynaklanan distorsiyonu ortadan kaldırarak mükemmel bas yayılımı ve dinamik vuruş sağlayan ABR (ek bas yayıcı) teknolojisine sahiptir. 
 
KESİNTİSİZ GEÇİŞ KÖPRÜLERİ
 
Mission’un ileri teknolojiye sahip  ürün geliştirme laboratuvarlarında geliştirilen geçiş köprüleri sürücü ünitelerini kesintisiz bir şekilde entegre etmek için faz optimizasyonuna sahip Acoustic Butterworth 3rd order teknolojisi kullanır.  Bu sayede, müziğe yaşam alanınızda hayat veren dinamik bir dinleme keyfi elde etmiş olursunuz.
 

Özellikler

Hoparlör Tipi Kule Tipi
Kutu Tipi Bas Portlu
Hoparlör Tipi 2-way
Bas Sürücü 130mm Black Pulp Fibre Cone
Pasif Sürücü 3 x 130mm Black Pulp Fibre Cone
Tiz Sürücü 25mm silk dome
Hassasiyet 84db (1w @ 1m)
Tavsiye Edilen Amp Gücü 20-80 W
Peak SPL 105dB peak SPL
Nominal Empedans 6 Ohms
Minimum Empedans 4.8 Ohms
Frekans Aralığı 65Hz – 20kHz
Bas Uzantısı 55Hz
Crossover Frekansı 2.0KHz
Ölçüler 880 x 284 x 190mm
Ağırlık 12 kg

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor